הצטרף עכשיו

להזמנה טלפונית03-9639639

טלפון03-9639639

  • החשבון שלי

    לכניסה לחשבונך עליך לבצע לוגין למערכת אם אינך רשום

    להרשמה לשירות  
הבלוג שלנו

שוקו ולחמניה- הטעם שמחזיר אותנו לילדות...אם יש טעם אחד שמחזיר אותנו לילדות זה הטעם האהוב והמוכר של שוקו ולחמניה. לא משנה איפה גדלנו, בני כמה אנחנו ולאן החיים לקחו אותנו מאז, יש משהו בשילוב של השניים האלה יחד שתמיד יזכיר לנו ימים יפים, פשוטים ותמימים יותר.

השוקו והלחמניה היו חלק בלתי נפרד מהילדות של כולנו וליוו אותנו בכל מיני חוויות קטנות שעברנו: בקייטנה, בארוחת עשר בבית ספר או סתם מול הטלוויזיה בחופש הגדול.

הלחמניה הפריכה מבחוץ והרכה מבפנים היתה מגיעה במגוון צורות- מאורכת, עגולה עם פרג למעלה או סומסום ואפילו סתם בלי תוספות, אבל תמיד היה לה את הריח המדהים הזה שכאילו היא יצאה באותו רגע מהתנור במאפייה..

ואיך אפשר לשכוח את השוקו ההוא בשקית הקטנה שהיינו מערבבים כדי שהקקאו למטה יתערבב עם החלב שלמעלה. לא משנה באיזה מהפינות ניסינו לפתוח, זה תמיד היה משפריץ לכיוון המנוגד..

אין ספק שהשוקו והלחמניה תמיד יחזירו אותנו במנהרת הזמן לתקופה שנעים להיזכר בה, אבל למה להסתפק בנוסטלגיה כשאפשר לקבל, גם כיום, בכל בוקר עד לפתח הדלת את אותם חברי הילדות שלנו?

שירות "טרי על הבוקר" מאפשר לכם ליהנות בכל בוקר משוקו ולחמניה טריים וממגוון פינוקים נוספים כמו מבחר לחמים ודברי מאפה טריים, עוגות ועוגיות, כריכים מוכנים, מיצים טבעיים טריים, מוצרי חלב טריים ועוד ממיטב היצרנים.

טרי על הבוקר 03-9639639 | www.Boker.co.il

אולי יעניין אותך גם:


סנדוויץ סנדוויץ

הכל התחיל באריסטורקט אנגלי... ›› המשך לקרוא

מיץ תפוזים טרי מיץ תפוזים טרי

לסחוט ממנו כוס של בריאות! ›› המשך לקרוא

חלות, עוגות ועוגיות חלות, עוגות ועוגיות

הדרך המתוקה לפתוח את הסופ"ש! ›› המשך לקרוא